Očista těla jistě pomůže cítit zdravý a vyvážený, velmi snadné a nádherné. Nepotřebujete k tomu žádné speciální čaje nebo potravinové doplňky jsou odpady z půjčky. Způsobů, jak si dopřát na své vlastní s all-přírodní detoxikace? Stačí, že wzbogacisz váš dietní plán, konkrétně, čočka, artyčoky a vejci. Šťáva údajně pomáhá očistit tělo, jsou v současné době ve velkém stylu, nicméně, směna souladu s nutriční odborníci tvrdí, že tekuté dietní plán Vám pomůže zbavit se škodlivých látek, není zcela reálné. Tělesné orgány, jako jsou játra, ledviny i střeva jsou neustále odstraňuje toxiny z těla. Tak, nejvíce efektivní bod, můžete udělat, je péče o wellness těchto orgánů k udržení těla přirozenou schopnost čistit sám.

Další důležité položky by měly vyčistit

Životně důležité produkty během čištění

Jacqueline Londýně, dietologem, fungování z Mount Sinai Zdravotní centrum v new yorku, informoval nás o osm produktů, které příznivě ovlivňují přírodní očista těla-představí se na ně jsou uvedeny níže.

  1. Topinambur – Potraviny bohaté na prebiotika nazývá inuliną, jako jsou artyčoky, stejně jako chřest, udržení rozvoje, stejně jako užitečné výsledky skvělé bakterií ve střevě. „Některé výzkumné studie skutečně prokázaly, že produkty skládající se z inulinę a další prebiotika mají pozitivní vliv na střevní zdraví, který by mohl lehce odstranit játra, říká Londýn. Před živin bude rafinovaný, inulin výrazně zlepšuje imunitní systém těla.“
  2. Růžičková kapusta – péče pro existenci ve Vaší stravě plánu, brukvovité zelenině, jako je Růžičková kapusta, zelí, brokolice, stejně jako květák, obsahují velké množství vlákniny. „Tyto vegetariáni stimulovat pohyby střev, a také proto úvaha, že to má cenný výsledek na zdraví a wellness Své ledviny, játra, stejně jako zažívací trakt, popisuje dietolog.– Mnoho díky použití těchto produktů, můžete si být jisti, že Vaše tělo bude důsledně a odstranění jedovatých metabolitů. Významné je i to, že brukvovité zeleniny mají zvláštní vztah sulforafan, který podle výzkumné studie zastaví nebezpečné dopady prekancerózní buňky na jiné buňky v těle. A tím příznivě ovlivňuje všechny tělesné orgány.“ Růžičková kapusta rovněž obsahovat velké množství bílkovin. Podívejte se na zbytek 7 zeleniny bohaté na zdravé proteiny.
  3. Pomeranče – Dieta bohatá na potraviny bohaté na antioxidanty, zejména vitamin C, může pomoci podporují jaterní funkce zvyšováním produkce glutathionu, proto je nutné při čištění těla s varhany.
  4. Vejce – myslím tím, že jsi poslouchal, že vajíčka jsou dobrý na kocovinu, ne? To je, protože mají hodně cysteinu, aminokyseliny, která hraje důležitou roli v odstranění, vedlejším produktem metabolismu alkoholu. „S rotací acetaldehydu do vody, stejně jako co2, cystein nám pomáhá v odstranění tohoto škodlivého působení,“ uvádí Londýně. Vejce také pomoci v rychlé spalování kalorií. Prozkoumat zbytek položek na této činnosti, a vidět přesně to, co je spalování tuků na Vašem talíři.
  5. Nádherné brambory Vitamínů skupiny B, které jsou hojné v sladké brambory, jsou nezbytné pro rozpuštění chemické sloučeniny v těle. Vitamíny B6 i B12 a také kyselinu listovou pomoc zdravé a vyvážené trávení, typický výkon buněk a ekvivalent metabolismus.
  6. Čočka – Čočka a fazole jsou výjimečné zdroje zinku posiluje imunitní systém, které Vaše tělo potřebuje pro to vhodné metabolismus. „Zinek je také důležitý z hlediska několika biochemických procesů, včetně trávení a také rychlost metabolismu v játrech,“ dodává stravy profesionální.

Další důležité položky by měly vyčistit

Životně důležité produkty během čištěníOves – Někteří lidé nemohou představit Ranní jídlo bez ní-a také to tak správně, vzhledem k tomu, že oves jsou bohaté na rozpustné vlákniny, která zvyšuje nasycení. „Oves má také cenné vliv na wellness tlustého střeva, a podporuje odstranění žlučových produkován v játrech, objasňuje Londýně. Jako výsledek, snížení množství žluči, která je znovu absorbován v zažívacím traktu, Vaše tělo je schopen eliminovat nebezpečné sloučeniny, stejně jako přispět k rozvoji tuků“. Tyto tuky mají navíc velký vliv na trávicí trakt jako výsledek vzrušení z výhodné bakterie, které podporují trávení, stejně jako zbavit se toxických látek.

Podívejte se na způsoby, jak používat to k nezaplacení obilí při vaření Ranní jídlo v našich 10 pokyny pro zdravou Snídani. Řecký jogurt – Probiotika existující v jogurtu, mají dobré výsledky na bakterie ve střevě, v důsledku čehož je tělo je mnohem jednodušší starat se o sloučeniny, stejně jako zbavit se odpadu položky. „To je také zásadní, že řecký jogurt může podpořit krevní glukózy stupňů, mnoho díky węglowodanom a také velké množství zdravých bílkovin, říká dietolog.– Toto porozumění by mohlo být zvlášť prospěšné, kdyby někdo konal tak, aby konzumovat příliš mnoho alkoholu-cukr stupňů stabilní, naznačuje, jak zmírnit kocovinu.“